Andriol, 11111, Ut-en-Thús en Jacob Oden Bokaal

Ieder jaar kennen het bestuur en de jeugdcommisie van AV Horror drie bekers toe aan een lid of commissies die in dat jaar uitzonderlijke prestaties hebben geleverd. De bekers worden doorgaans op de nieuwjaarsreceptie uitgereikt.

Het gaat om de volgende trofeeën:
De Andriol-beker (sinds 1966): voor de atleet die in het afgelopen seizoen (1 nov – 1 nov) de meeste clubrecords heeft behaald en/of verbeterd.

De 11111-beker (sinds 1980):  voor een lid of commissie die een bijzondere prestatie geleverd heeft, op het sportieve vlak of als vrijwilliger.

De Ut-en-thús-beker (sinds 1993): voor de atleet die in het afgelopen seizoen de meeste persoonlijke records heeft verbeterd.

De Jacob Oden Bokaal (sinds 2013): voor de atleet die binnen een jaar de grootste ontwikkeling heeft doorgemaakt

Hieronder een overzicht van de winnaars per beker:

Andriol Beker 11111 Beker
2016 Daan Jaarsma / Jenda de Boer
2015 Iris Oosterbaan
2014 Wout Zijlstra
2013 Wout Zijlstra
2012 Wout Zijlstra
2011 Lisa Keuken
2010 Marvin Douma
2009 Jelger de Boer
2008 Roman de Boer & Wout Zijlstra
2007 Lisa Keuken
2006 Eva Dijkstra
2005 Eva Dijkstra
2004 Marije Stockmann
2003 Cornelia de Jong / Ivar de Lange
2002 Wilmke Boersma
2001 Roos van Wijnen
2000 Nico Rusticus
1999 Anika Tolsma
1998 Inge Rijpma
1997 Inge Rijpma
1996 Mirjam Ensing
1995 Inge Rijpma
1994 Mirjam Ensing
1993 Froukje Zijlstra
1992 Froukje Zijlstra
1991 Dames-estafetteploeg
1990 Gurbe Wiarda
1989 Ineke de Jong
1988 Gunnar Brenninkmeijer
1987 Wytske Joustra
1986 Peter Ysbrandy
1985 Ineke de Jong
1984 Gurbe Wiarda
1983 Gurbe Wiarda
1982 Harriet de Bruin
1981 Wim de Wolff
1980 Gurbe Wiarda
1979 Harriet de Bruin
1978 Ingrid Bondeau
1977 Wilbert Kroon
1976 Bea Wiarda
1975 Bea Wiarda
1974 Mieke Mulder
1973 Bea Wiarda
1972 A. Veldman
1971 Richard de Jong
1970 T.J. Feenstra
1969 Cees Clement
1968 K.W. Visser
1967 Tj. Dijkhuis
1966 B. Klop
2016 Harry en Marga Zwanenburg
2015 Miriam Keuken
2014 Andre Jeruzalem
2013 Uilke Schotanus
2012 Corrie Brouwer en Rouke Boersma
2011 Willy Elzinga en Marchien Klappe
2010 Cor de Boer
2009 Clubbladcommissie
2008 Cornelia de Jong
2007 Jaap Gerben Vellinga
2006 Wilmke Boersma
2005 Whoznext
2004 Project Gezonde Sportvereniging
2003 –
2002 Jeugdcommissie
2001 Redactie clubblad
2000 Kantinecommissie
1999 Trainers
1998 Schoonmaakploeg
1997 Activiteitencommissie
1996 Jan Vijver
1995 Gea van Dijk
1994 Anne-Jan de Jong
1993 Damesploeg
1992 Herman de Vries
1991 Hieke Bootsma
1990 Marnix van Damme
1989 Ineke de Jong/Gunnar Brenninkmeijer
1988 Theo Huisman
1987 Henk Wesselius
1986 Ineke de Jong
1985 Cees Clement
1984 Ineke de Jong
1983 Harriët de Bruin
1982 Wim de Wolff
1981Competitieteam meisjes D, tweede van Nederland
1980 Otto Spliet 

 

 

 

 

 

 

Ut en Thus Beker Jacob Oden Bokaal
2014 Wout Zijlstra
2013 Julian Roffel
2012 Wout Zijlstra
2011 Lisa Keuken
2010 Rein Reinsma
2009 Rein Reinsma
2008 Chris Gaitanis
2007 Lisa Keuken/Pieternel Oden2006 Anna Sjoukje Runia
2005 Matisse de Boer
2004 Wilmke Boersma
2003 Wilmke Boersma
2002 Wilmke Boersma
2001 Anouk Voolstra
2000 Aly Boersma
1999 Sjoukje Algra / Tamara Klomp / Anouk Tijmensma
1998 Anika Tolsma
1997 Erwin Swart
1996 Esther Swart
1995 Nenna de Boer
1994 Mirjam Ensing
1993 Herman de Vries
2016 Sytze Bram de Witte
2015 Jenda de Boer
2014 Julian Roffel