Derde prijs voor Framerunners van Atletiek Vereniging Horror uit Sneek
De Framerunners van Atletiek Vereniging Horror uit Sneek hebben de derde prijs gewonnen in de categorie Uniek Sporttalent van 2024. Aan het einde van elk jaar worden sporttalenten geëerd, en na maanden van stemmen hebben zij als team de finale bereikt. De sporters zijn enorm blij met deze erkenning en verdienen het om in de schijnwerpers gezet te worden.
De Framerunners zijn bijzonder fanatiek in hun wedstrijden en het is indrukwekkend om te zien hoe ze zich steeds meer integreren in het wedstrijdveld van verschillende atletiek- en hardloopevenementen. In hun frame genieten zij van hun snelheid en prestaties, wat het een prachtig gezicht maakt.
Deze prijs hebben ze meer dan verdiend! Het geld dat zij hebben ontvangen, zal volledig ten goede komen aan de sporters zelf.
Met hun enthousiasme en doorzettingsvermogen blijven de Framerunners een inspiratie voor ons allemaal. We wensen hen veel plezier en succes in hun sportieve avonturen van 2025. Op naar nog meer onvergetelijke momenten en plezier in de sport!